Typed Data API enhancements (2.1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Label
ja: ラベル

en: Text
ja: テキスト

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Select
ja: 選択

en: IP address
ja: IPアドレス

en: Textarea
ja: テキストエリア

en: Datetime
ja: 日時

en: Datetime Range
ja: 日時の範囲

en: The @title end date cannot be before the start date
ja: @titleの終了日は開始日より前にできません
