Typed Data API enhancements (2.1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
