Typed Data API enhancements (2.1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Text
ta: உரை

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: IP address
ta: IP முகவரி

en: Datetime
ta: தேதி நேரம்
