Typed Data API enhancements (2.1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Label
te: లేబుల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
