Typed Data API enhancements (2.1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: IP address
gu: IP સરનામું

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર
