Typed Data API enhancements (2.1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Text
id: Teks

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Select
id: Pilih

en: IP address
id: Alamat IP

en: Datetime
id: Tanggal dan waktu

en: Datetime Range
id: Rentang datetime

en: The @title end date cannot be before the start date
id: Tanggal akhir @title tidak boleh sebelum tanggal mulai
