Typed Data API enhancements (2.1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Label
is: Merking

en: Text
is: Texti

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: IP address
is: IP vistfang
