Typed Data API enhancements (2.1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Label
ro: Etichetă

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârșit

en: Select
ro: Alege

en: IP address
ro: Adresă IP

en: Datetime
ro: DataTimp

en: Datetime Range
ro: Interval dată și timp

en: The @title end date cannot be before the start date
ro: Data de încheiere @title nu poate fi anterioară datei de începere
