Typed Data API enhancements (2.1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Label
sk: Označenie

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Select
sk: Zvoľte

en: IP address
sk: IP adresa

en: Datetime
sk: Dátum a čas

en: Datetime Range
sk: Rozsah dátumu a času
