Typed Data API enhancements (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Label
sv: Etikett

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Select
sv: Välj

en: Textarea
sv: Textruta

en: Datetime
sv: Tidsdatum

en: currently in daylight saving mode
sv: för närvarande används sommartid

en: not in daylight saving mode
sv: för närvarande används inte sommartid

en: The @title end date cannot be before the start date
sv: @title slutdatum kan inte infalla före startdatumet
