Typed Data API enhancements (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Label
eu: Etiketa

en: Text
eu: Testua

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Select
eu: Aukeratu
