Typed Data API enhancements (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Label
be: Подпіс

en: Text
be: Тэкст

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Select
be: Выбраць

en: Datetime
be: Дата/час
