Typed Entity (4.0.10) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Parent
el: Γονέας

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Class
el: Κλάση

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Bundle
el: Ομάδα
