Typed Entity (4.0.10) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Parent
ja: 親

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Filter
ja: フィルター

en: Class
ja: クラス

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Bundle
ja: バンドル

en: Interfaces
ja: インターフェース
