Typed Entity (4.0.10) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Bundle
lv: Komplekts
