Typed Entity (4.0.11) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Description
de: Beschreibung

en: Parent
de: Übergeordnet

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Class
de: Klasse

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Variants
de: Varianten

en: Bundle
de: Subtyp

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Interfaces
de: Schnittstellen

en: Fallback
de: Alternativlösung

en: Explore
de: Entdecken
