Typed Entity (4.0.11) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Description
hi: उल्लेख

en: Parent
hi: मूल जनक

en: ID
hi: आईडी

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Filter
hi: फिल्टर

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Bundle
hi: पोटली
