Typed Entity (4.0.11) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: Parent
it: Genitore

en: Not found
it: Non trovato

en: Filter
it: Filtra

en: Class
it: Classe

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Variants
it: Varianti

en: Interfaces
it: Interfacce
