Typed Entity (4.0.11) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
