Typed Entity (4.0.11) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Parent
ne: मूल

en: ID
ne: परिचय

en: Filter
ne: फिल्टर

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका
