Typed Entity (4.0.11) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Filter
oc: Filtrar

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Variants
oc: Variantas

en: Bundle
oc: Paquet
