Typed Entity (4.0.11) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: Parent
pt: Pai

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Filter
pt: Filtro

en: Class
pt: Classe

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Variants
pt: Variações

en: Bundle
pt: Pacote

en: - None available -
pt: - Nenhum disponível -

en: File: @filename
pt: Ficheiro: @filename
