Typed Entity (4.0.12) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Parent
fi: Isäntä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Filter
fi: Suodatus

en: Class
fi: Luokka

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Variants
fi: Muunnokset

en: Bundle
fi: Paketti

en: Interfaces
fi: Rajapinnat
