Typed Entity (4.0.12) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Parent
gl: Pai

en: Not found
gl: Non atopada

en: Filter
gl: Filtro

en: Class
gl: Clase

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Bundle
gl: Paquete
