Typed Entity (4.0.12) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Bundle
gu: બંડલ
