Typed Entity (4.0.12) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Parent
sr: Надређен

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Bundle
sr: Пакет
