Typed Entity (4.0.5) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Parent
ar: الأب

en: ID
ar: المعرف ID

en: Not found
ar: غير موجود

en: Filter
ar: انتقاء

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Variants
ar: المتغيرات

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Interfaces
ar: واجهات
