Typed Entity (4.0.5) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Parent
hu: Szülő

en: ID
hu: Azonosító

en: Not found
hu: Nem található

en: Filter
hu: Szűrő

en: Class
hu: Osztály

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Variants
hu: Variánsok

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Interfaces
hu: Felületek
