Typed Entity (4.0.5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Parent
ku: باوان

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
