Typed Entity (4.0.5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Parent
ps: پلرين

en: ID
ps: پېژند

en: Filter
ps: چاڼ

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل
