Typed Entity (4.0.6) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Parent
az: Valideyn

en: ID
az: İD

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Bundle
az: Paket
