Typed Entity (4.0.6) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Parent
et: Vanem

en: Not found
et: Ei leitud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Class
et: Klass

en: - Select -
et: - Vali -

en: Variants
et: Variandid

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Interfaces
et: Liidesed
