Typed Entity (4.0.6) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Filter
nn: Filtrer

en: Class
nn: Klasse
