Typed Entity (4.0.6) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Description
fa: شرح

en: Parent
fa: والد

en: ID
fa: هویت

en: Filter
fa: صافی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Bundle
fa: بسته
