Typed Entity (4.0.6) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Parent
ro: Părinte

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Filter
ro: Filtru

en: Class
ro: Clasă

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Bundle
ro: Pachet

en: Interfaces
ro: Interfețe
