Typed Entity (4.0.6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Parent
vi: Cấp trên

en: ID
vi: Mã

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Filter
vi: Lọc

en: Class
vi: Lớp

en: - Select -
vi: - Chọn -
