Typed Entity (4.0.7) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Description
es: Descripción

en: Parent
es: Padre

en: Not found
es: No encontrado

en: Filter
es: Filtro

en: Class
es: Clase

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Variants
es: Variantes

en: Bundle
es: Paquete

en: Entity Type
es: Tipo de entidad
