Typed Entity (4.0.7) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Parent
is: Foreldri

en: ID
is: Kenni

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Filter
is: Sía

en: - Select -
is: - Velja -
