Typed Entity (4.0.8) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག
