Typed Entity (4.0.8) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: توضیحات

en: Parent
fa: والد

en: ID
fa: شناسه

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Filter
fa: فیلتر

en: Class
fa: کلاس

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Bundle
fa: بسته
