Typed Entity (4.0.8) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Not found
lt: Nerasta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Class
lt: Klasė

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Variants
lt: Variantai

en: Bundle
lt: Paketas
