Typed Entity (4.0.9) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Parent
am: ወላጅ

en: ID
am: አይዲ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
