Typed Entity (4.0.9) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Filter
ka: ფილტრი
