Typed Entity (4.0.9) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: ID
mr: आय डी

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Filter
mr: गाळणी

en: Bundle
mr: बंडल
