Typed Entity (4.0.9) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Parent
tr: Üst öge

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Class
tr: Sınıf

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Variants
tr: Değişkeler

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Interfaces
tr: Arayüzler
