Typed Entity (4.1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Filter
be: Фільтраваць

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Bundle
be: Набор
