Typed Entity (4.1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Filter
fr: Filtrer

en: Class
fr: Classe

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Variants
fr: Variantes

en: Bundle
fr: Type

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Explore
fr: Explorer
