Typed Entity (4.1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Parent
hr: Nadređen

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: - Select -
hr: - Odaberi -
