Typed Entity (4.1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Parent
eo: Patro

en: ID
eo: Identigilo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Bundle
eo: Fasko
