Typed Entity (4.1.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Parent
eu: Gurasoa

en: ID
eu: IDa

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Interfaces
eu: Interfazea
